Ana Sayfa > Site Yapım Sihirbazı
Site Yapım Sihirbazı

Kullanımı oldukça kolay Site Yapım Sihirbazıyla kendi sitenizi zahmetsizce oluşturun. Tüm hosting paketlerimizle birlikte ücretsiz olarak gelen Site Yapım Sihirbazı, hosting müşterilerimizin kendi sitelerini kolay bir şekilde kendileri yapabilmesi içindir. Web kodlama ve kodlatma derdinden Site Yapım Sihirbazı ile kurtulun, zamandan ve paradan tasarruf edin.


Onlarca Tema Kolay Kullanım Siteniz Anında YayındaBelirli bir akış şeması içerisinde, bilgileri doldurarak ve adımları izleyerek, son derece kolay bir biçimde siteyi hayata geçirmek mümkündür. Yüzlerce tasarım teması içerisinden seçilecek hazır tasarımları kullanarak, dertsiz bir şekilde sitenizi yapabilirsiniz.

Siteniz yapıldıktan ve yayına geçtikten sonra, isterseniz düzenleme yapabilir, tasarım değiştirebilir, farklı bölüm ve sayfalar ekleyebilirsiniz. Üstelik teknik web dilini bilmenize bile gerek kalmadan, bütün bu işlemleri hayata ücretsiz Site Yapım Sihirbazı ile geçirebilirsiniz.

Platin paketimize sahip olan müşterilerimizin açacakları her hostingde Site Yapım Sihirbazı bulunmaktadır. Böylelikle ister kendileri için, ister hosting hizmeti verdikleri müşterileri için, Site Yapım Sihirbazı kullanılabilir durumdadır.

Türkiye Lokasyon Sunucular

Türkiye’nin en iyi altyapısına sahip Ontek’e sitenizi taşıyın, ileri teknoloji altyapımız sayesinde sitenizin hız sınırlarını aşın…

En iyi Network Altyapısı

Teknolojiyi takip ediyoruz. Alt yapımızı bu doğrultuda sürekli güncelliyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışıyoruz.

Destek Gerekirse Hep Yanınızdayız

Firmamız, haber sitelerinden, blog sitelerine kadar, e-ticaret sitelerinden, birçok farklı içerik sitesine kadar aklınıza gelebilecek her kategoride hizmet vermektedir.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Bir web sitesini bir sunucudan başka bir sunucuya taşımak kullanıcılar için çok zahmetli ve sıkıntılı bir iştir.