Canlı Destek
Müşteri Hizmetleri
Site Yapım Sihirbazı

Kullanımı oldukça kolay Site Yapım Sihirbazıyla kendi sitenizi
zahmetsizce oluşturun.

Mikro paketimiz hariç tüm hosting paketlerimizle birlikte ücretsiz olarak gelen
Site Yapım Sihirbazı, hosting müşterilerimizin kendi sitelerini kolay bir şekilde kendileri yapabilmesi içindir.

Belirli bir akış şeması içerisinde, bilgileri doldurarak ve adımları izleyerek, son derece kolay bir biçimde siteyi hayata geçirmek mümkündür. Yüzlerce tasarım teması içerisinden seçilecek hazır tasarımları kullanarak, dertsiz bir şekilde sitenizi yapabilirsiniz.

Siteniz yapıldıktan ve yayına geçtikten sonra, isterseniz düzenleme yapabilir, tasarım değiştirebilir, farklı bölüm ve sayfalar ekleyebilirsiniz. Üstelik teknik web dilini bilmenize bile gerek kalmadan, bütün bu işlemleri hayata ücretsiz Site Yapım Sihirbazı ile geçirebilirsiniz.

Platin paketimize sahip olan müşterilerimizin açacakları her hostingde Site Yapım Sihirbazı bulunmaktadır. Böylelikle ister kendileri için, ister hosting hizmeti verdikleri müşterileri için, Site Yapım Sihirbazı kullanılabilir durumdadır.

Aynı şekilde Altın ve Gümüş paketimizde de, Site Yapım Sihirbazı özelliği kullanıma açık bir şekilde bulunmaktadır.

Web kodlama ve kodlatma derdinden Site Yapım Sihirbazı ile kurtulun, zamandan ve paradan tasarruf edin.

Dikkat: Hosting müşterilerimiz Site Yapım Sihirbazını buradan değil kendi Hosting Panellerindeki Site Yapım Sihirbazından kullanacaklardır.

 

Test Etmek Çok Kolay!

Site Yapım Sihirbazını aşağıdaki butona tıklayarak test edebilir ve içeriğini görebilirsiniz. Mevcutlardan farklı bir yayın klasörü ve farklı bir proje ismi seçmeye özen gösteriniz. Burada test amaçlı kullandığınız Site Yapım Sihirbazında oluşturduğunuz siteler, belirli bir süre sonra sıfırlanacaktır. Hosting paketlerimizde ise full sürüm olarak siteler oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: Siteyap
Şifre: Site123

Ontek'i takip edin