Canlı Destek
Müşteri Hizmetleri
Otomatik Yazılım Kur
200'den fazla hazır uygulamayı panelimizde bulunan Otomatik Yazılım Kur ile kolayca kurabilirsiniz. Sistem 30 saniye içerisinde istediğiniz yazılımı, hostinginizdeki istediğiniz klasöre kurar ve size şifreleri bildirir. Veritabanı ayarlarıyla veya FTP yüklemesiyle uğraşmanıza gerek kalmadan bir kaç tık ile uygulamanız kullanıma hazırdır.
 
Yazilim
 

Wordpress

İçerik sistemleri arasında dünyada en çok kullanılan uygulamadır. Esnek yapısı sayesinde kolayca içerik girişi yapılabilip, tema yükleme, eklenti yükleme ve güncelleme işlemleri bir kaç tıklamayla gerçekleştirilebilmektedir. Sadece blog oluşturmak için değil, normal bir site yapabilmek için, düzenli içerik girişi için kullanılabilmektedir. Yönetici panelinin çok basit olması sayesinde içerik girişi son derece kolay ve rahattır. Wordpress'in arama motorlarına uygun bir altyapı barındırması sebebiyle, girilen içeriklerin büyük bir bölümü arama motorları tarafında hızlıca indekslenmektedir.

 
Yazilim
 

Joomla

En eski içerik sistemlerinden birisi olması sebebiyle yoğun olarak kullanılmaktadır. Çok yönlü yapısı sayesinde gelişmiş ayarlamalar yapmak mümkün olabilmektedir. Dinamik kurumsal ve bireysel siteler oluşturmak Joomla sayesinde mümkün olabilmektedir.

 
Yazilim
 

MyBB

Ücretli forum altyapılarına alternatif olabilecek en kullanılabilir forumdur. Dünyada çok yaygın olması sebebiyle eklentiler, değişik diller ve gelişmiş ayarlara sahiptir. Ücretli olan vBulletin forumuna yakın en iyi alternatif MyBB'dir.

 
Yazilim
 

PrestaShop

E-ticaret altyapıları arasında en çok kullanılan altyapılardan biridir. Yönetim ekranı kullanımı son derece kolay ve esnek ayarlara sahiptir. Yüklenebilen temalar ile arayüzü hızlıca değiştirilebilmektedir. PrestaShop'un devamlı güncelleniyor olması da bu yazılıma büyük bir artı puan kazandırmaktadır.

 
Yazilim
 

OpenCart

Başka bir e-ticaret altyapısı olan OpenCart, Türkiye'de yine oldukça yoğun olarak kullanılan altyapılardan biridir. Bu uygulama da esnek ve kullanışlı bir altyapıya sahiptir. Diğer e-ticaret uygulamalarıyla karşılaştırma yapmak oldukça zordur.

 
Yazilim
 

MediaWiki

Wiki uygulamaları arasında en çok bilinen ve kullanılan uygulamadır. Wikipedia ansiklopedisi tarafından geliştirilip kullanılmaktadır. Bu da dünyaca popüler olmasını ve rağbet görmesine neden olmaktadır. Çok yüksek sayıda değiştirilebilir ayarlara sahiptir. Bir arşivleme sistemi, bilgi kaynağı veya ansiklopedi oluşturmak istiyorsanız bu uygulama sizin için uygundur.

Ontek'i takip edin