NS Değişikliği

Merhaba Değerli Ontek müşterileri,    com.tr uzantılı NS kullanımında ciddi derecede hata ve güncelleme süresi uzunluğu yaşanmakta olup NS bilgilerimizi .com uzantılı alan adına taşıma kararı aldık. Lütfen Ontek tarafında olmayan alan adlarınızını NS bilgileriniz aşağıda olduğu gibi güncelleyiniz.    Ontek ... Devamını Oku »

3rd Nov 2020
Kesinti Hakkında

Merhaba Sayın Ontek Müşterileri,   Cloud6.ontek.com.tr hosting sunucumuzda meydana gelen arızadan dolayı (Güncelleme sonrası servislerin cevap vermemesi) hesapların Cloud7.ontek.com.tr sunucusunda taşınma işlemleri devam etmektedir.   Hesapta olmayan aksaklık için özür diler, ekibimiz problemin giderilmesi için tüm ... Devamını Oku »

1st Nov 2020
Bilgilendirme!

Değerli Müşterimiz, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğumuz yatırım görüşmeleri olumlu bir şekilde sonuçlanmıştır. Şirketimizin "İdris GÜLMEZ" olan unvanı "AREL YAVUZ BİL. TEKNO. LTD. ŞTİ. " olarak değişmiştir.   Ontek hosting olarak tüm enerjimizi sizlere daha iyi bir hizmet anlayışı ile ... Devamını Oku »

9th Dec 2019
Fatura Bilgileri

Değerli Ontek müşterileri,

Faturalarınız sisteme kayıtlı hesap bilgilerine göre kesilmektedir ve talebiniz doğrultusunda adresinize karşı ödemeli olarak yollanmaktadır.

Lütfen iletişim ve fatura bilgilerinizi kontrol ederek düzeltiniz.

2nd Mar 2017
Planlı Bakım Çalışması

Değerli Müşterilerimiz, 23 Şubat 2017 Perşembe sabahı 02:00-05:00 saatleri arasında Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Yapılacak çalışma sonucunda herhangi bir veri kaybı yaşanmayacaktır. Belirttiğimiz saat aralığında internet erişiminde kesintiler olabileceği ... Devamını Oku »

22nd Feb 2017
Kredi Kartı Problemi Giderildi

Değerli Ontek Müşterlileri,

Kredi kartında meydana gelen problem giderilmiştir, Kredi katı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Aksaklıktan dolayı özür dileriz.

2nd Jan 2017
Kredi Kartı Problemi

Değerli Ontek müşterileri,

Kredi Kartı ile ödeme yöntemimizde meydana gelen bir problemden dolayı Kredi kartı ile ödeme alamamaktayız, Problem en kısa sürede giderilecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

31st Dec 2016
Destek Hattı

Size daha hızlı ve kaliteli destek hizmeti sunmak için telefon altyapısını ve detek numaramızı değiştirmiş durumdayız, telefon ile destek talepleriniz için lütfen yeni destek hattımızı kullanınız.

0850 480 1795

14th Dec 2016