Ana Sayfa > Anında Aktivasyon
Anında Aktivasyon

Kredi kartınızla yapacağınız alımlarda, hosting ve alan adı hizmetlerimiz 5 dakika içerisinde aktif olmaktadır. Aktivasyon gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta ile alım bilgileriniz ve eğer varsa hesabınızı kullanabilmeniz için gerekli olan panel bilgileriniz / şifreleriniz gönderilmektedir. Bazı durumlarda size gönderdiğimiz e-postalar spam/junk (istenmeyen mail) klasörüne düşebilmektedir. Bu klasörlerin kontrolü mutlaka gerçekleştirilmelidir.


Sipariş ver Ödeme Yap Anında AktivasyonHavale / EFT veya PTT Posta Havalesi ile yaptığınız ödemeler, bize göndereceğiniz ödeme bildirimleri ile aktive olacaktır. Bu sebeple ödemeyi yaptıktan sonra mutlaka bize bildirmenizi tavsiye ederiz.

.tr uzantılı alan adları belirli bir işlemden geçmesi gerektiğinden dolayı otomatik olarak gerçekleştirilememektedir. Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız bile bu işlemler tamamlanmadan .tr uzantılı alan adları anında devreye girmeyecektir.

Türkiye Lokasyon Sunucular

Türkiye’nin en iyi altyapısına sahip Ontek’e sitenizi taşıyın, ileri teknoloji altyapımız sayesinde sitenizin hız sınırlarını aşın…

En iyi Network Altyapısı

Teknolojiyi takip ediyoruz. Alt yapımızı bu doğrultuda sürekli güncelliyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışıyoruz.

Destek Gerekirse Hep Yanınızdayız

Firmamız, haber sitelerinden, blog sitelerine kadar, e-ticaret sitelerinden, birçok farklı içerik sitesine kadar aklınıza gelebilecek her kategoride hizmet vermektedir.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Bir web sitesini bir sunucudan başka bir sunucuya taşımak kullanıcılar için çok zahmetli ve sıkıntılı bir iştir.