Ana Sayfa > Alan Adı İşleyiş Süreci Benzersiz bir alan adına sahip olmak için geç kalmayını , markanızı hemen oluşturun.

İptal Süreci
Alan adı süresi sona erdiğinde, alan adı otomatik olarak iptal sürecine girer. İptal süresince alan adı hizmeti kullanılamamaktadır. O alan adına bağlı web, email vb. hizmetleri çalışmaz hale gelecektir. İptal süreci genellikle 30 gündür. Alan adı iptal sürecindeyken alan adınızı geri almak isterseniz yenilemeyi hemen ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Silinme Süreci
İptal süresi sona erdikten sonra alan adı silinme sürecine girer. Silinme süreci genellikle 30 gündür. Silinme sürecindeyken alan adınızı geri almak istiyorsanız, bu hizmetin bedeli 150 $'dır.

Ödeme
Kredi Kartı veya Paypal'le ödeme yaptığınız taktirde sistemimiz otomatik olarak alan adınızı alacak, size 1-2 dakika içerisinde email ile bilgisini gönderecektir. Havale / EFT / Posta Çeki Havalesi gibi ödemelerde alan adının alınabilmesi için, Müşteri Panelinize bağlanarak ödeme bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

TR alan adları ile ilgili notlar
* ile işaretli alan adları için bazı belgelerin tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. İstenilen belgelerin listesini buradan edinebilirsiniz. İşaretsiz olan alan adları herhangi bir belgeye gerek kalmadan tescil edilebilmektedir.

Türkiye Lokasyon Sunucular

Türkiye’nin en iyi altyapısına sahip Ontek’e sitenizi taşıyın, ileri teknoloji altyapımız sayesinde sitenizin hız sınırlarını aşın…

En iyi Network Altyapısı

Teknolojiyi takip ediyoruz. Alt yapımızı bu doğrultuda sürekli güncelliyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışıyoruz.

Destek Gerekirse Hep Yanınızdayız

Firmamız, haber sitelerinden, blog sitelerine kadar, e-ticaret sitelerinden, birçok farklı içerik sitesine kadar aklınıza gelebilecek her kategoride hizmet vermektedir.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Bir web sitesini bir sunucudan başka bir sunucuya taşımak kullanıcılar için çok zahmetli ve sıkıntılı bir iştir.